050-7577925

אודותיי

MY EXPERTISE

עיצוב משרדים

משרדנו מתמחה בעיצוב מרחבי עבודה רחבי ידיים עם דגש על חללי אופן ספייס. כל פרויקט מתחיל בהקשבה ובניתוח צרכים, נמשך בדיאלוג מתמיד המחבר את המשאלות, הנתונים והאילוצים אל המעוף והיצירתיות, ומסתיים בתרגומם לחללי עבודה יעילים, נעימים ומזמינים. קשת הפרויקטים בעיצובנו רחבה ומגוונת, וכוללת משרדים גדלי מימדים, מהם בני אלפי מ"ר. בין לקוחותינו: משרדי עורכי דין, בתי השקעות וחברות - רמות, דיפלומט, לאומי קארד, בון תור, תורבוס ועוד. משרדים שעיצבנו לפירמת עורכי-דין במגדל עזריאלי ומותג מולטימדיה הגיעו לשלב הגמר של תחרות "אות העיצוב".

עיצוב בתי חולים

אני גאה לקחת חלק ברפורמה שמקדם משרד הבריאות במערך בריאות הנפש. לאחרונה זכיתי בתחרות פתוחה לעיצוב מחלקות במרכזי בריאות הנפש, ובימים אלה נחנך העיצוב המחודש שמשרדנו תכנן למחלקה סגורה בבאר יעקב – מחלוצות הרפורמה המבורכת. מתוך הקשבה, כבוד למטופלים ומחשבה על הרגעים הקטנים של היומיום הפך החלל הישן ששידר "בית חולים" למרחב הבראה מואר וחמים.

עיצוב דיור מוגן

בעשר השנים האחרונות משרדנו אחראי לעיצוב מתחמי הדיור המוגן של רשת "משען" באפקה, רמת אפעל, חולון, רמת אביב, באר-שבע וירושלים. כמו גם של רשת "נוה עמית" מקבוצת קופת חולים מאוחדת ברחובות, במוצא ובירושלים. בחזית המענה העיצובי שלנו בעבודה עם חללי דיור מוגן נמצאת המחשבה על חללים עוטפים, חמימים ומכילים - בית מחוץ לבית שהוא גם חלל ציבורי נעים ויוקרתי. בסיס התכנון נסמך על התמחות בנגישות והבנת הצרכים הייחודיים של הגיל השלישי. דירה לדוגמה שעיצבתי עבור רשת "משען" נבחרה לככב בקמפיין הרשת עם השחקנית ליה קניג.

הופכת את הרצונות והצרכים שלכם לעיצובים הרמוניים.

הקשר בין טבע, אדריכלות ועיצוב הוא עתיק יומין. הדרך שלי אל עולם העיצוב התחילה בפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל-אביב.

הסקרנות וההיקסמות מעולם הטבע על מבניו המתמטיים וצורותיו האורגניות, הסדר והאקראיות, היופי וההרמוניה, גוף האדם ומנגנוני הפעולה המופלאים שבבסיס קיומנו – הובילו אותי ללימודי התואר השני M.Sc בביולוגיה עם התמחות באימונולוגיה (תורת החיסון).

בתום חמש שנים אינטנסיביות של למידה ומחקר, בשל הזמן להקשיב לרחשי הלב החדשים שהתעוררו. אותה המשיכה לסדריו המופלאים של היקום, למבנים, ליופי והרמוניה התנתבה כעת למשאלה לעסוק באסתטיקה, במפגש עם אנשים ובחיבור למקום-מרחב-חלל.

הגעתי למחלקה לעיצוב ואדריכלות פנים במכללה למנהל. מאז, 23 שנים, אני מעצבת עם אנשים בשביל אנשים, יוצרת חללים שנעים לשהות בהם, לעבוד, לחיות.

לפני 15 שנים התוודעתי למדיטציית ויפאסנה. זו הייתה התחנה המשמעותית השלישית בדרך שלי. רוחניות, אומר הדלאי לאמה, היא “חיבור לאיכויות האנושיות אשר מביאות אושר לעצמנו ולאחרים – כמו אהבה, חמלה, סבלנות, סובלנות, מחילה, שביעות רצון, תחושת אחריות והרמוניה”. כעת כל עולמותיי נפגשו, משלימים זה את זה, מפרים זה את זה, מאזנים זה את זה.

בעבודתי אני מקשיבה, מתבוננת, מנתחת, בוחנת את הצרכים, שומעת את המילים, ובאותה עת קשובה למוזיקה שמאחוריהן ולניואנסים שביניהן. נותנת קול וצורה למאוויים הגלויים והכמוסים.

Get in touch

contact
050 . 7577 . 925
dalia@daliashilony.com
תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה.
שגיאה, יש לוודא כי כל השדות מולאו.
כל הזכויות שמורות לדליה שילוני ©.
MADE BY STOODIO